System Produkcji Pieniędzy

Legendarne szkolenie wideo odkrywa metodę jak stworzyć poważny,
zautomatyzowany biznes osiągając stabilizację, wolność i niezależność

Wybierasz “Złotą Klatkę”
Czy Prawdziwą Wolność?

Autor: Piotr Michalak
Strategie Rozwoju sp. z o.o.

Drogi Czytelniku,

Dla większości przedsiębiorców biznes jest złotą klatką, zniewoleniem, stresem. Musisz wiedzieć jak prowadzić biznes, aby dał nam wolność, a nie zniewolenie!

Cena szkolenia "System Produkcji Pieniędzy" wraz z bonusami przez 2 lata wynosiła 1997 zł, jednak obecnie przeceniliśmy je o połowę do kwoty 997 zł. Kliknij teraz w poniższy przycisk, a następnie wypełnij formularz znajdujący się na kolejnej stronie i opłać zamówienie:


Lub czytaj dalej, aby poznać ideę szkolenia i zawartość pakietu. Przede wszystkim sprawdź sam, czy Ty również wolisz:

 • Pracować we własnym domu gdy masz na to ochotę?
 • Spędzać więcej czasu z bliskimi i mieć siłę się tym cieszyć?
 • Nie zastanawiać się nad ceną butów, podwyżkami prądu i wysokością czesnego w szkole?
 • Nie martwić się, czy ZUS pozwoli w przyszłości opłacić lekarza?
 • Mieć luźniejsze pieniądze, by było Cię stać na pomaganie potrzebującym, wspieranie celu dobroczynnego?
 • Zarabiać nawet wtedy, kiedy nie pracujesz i jesteś na wakacjach?
 • Mieć poczucie, że robisz to co lubisz i wiesz, że inni również widzą w tym sens?
 • Czuć, że inni Cię szanują i wdzięczni są za to co dla nich robisz?
 • W końcu zacząć wyjeżdżać na prawdziwe wakacje?


Chcę, aby w Polsce było więcej osób budujących swoje biznesy w sposób, który chcę Ci zdradzić i osiągających wolność. Uznałem więc, że jest moim obowiązkiem nagrać o tym szkolenie i przekazać Ci moje doświadczenia.

To właśnie dziś Ci proponuję. Weź udział w moim szkoleniu internetowym i osiągnij to, o czym marzyłeś. Moja obietnica dla Ciebie jest taka:

Poprowadzę Cię przez stworzenie w internecie biznesu - systemu zarabiającego pieniądze nawet wtedy, kiedy Ty nie pracujesz.

Zdjęcie Piotra Michalaka

Kim jednak jestem, aby czynić takie obietnice? Nie lubię się przechwalać, myślę jednak, że chcesz wiedzieć kim jestem, aby mi mocniej zaufać!

Jestem właścicielem spółek Strategie Rozwoju sp. z o.o. oraz Netesc sp. z o.o. Otworzyłem biznes w 2005 roku, nie mając żadnego kapitału ani znajomości.

Zaczynałem od prowadzenia działalności doradczej dla małych firm. Następnie przerodziło się to w agencję reklamową Ententa. Doszła do tego agencja interaktywna Efnetica.

 • Obsługiwaliśmy m.in. takie firmy jak Ergo Hestia S.A., Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, Wydawnictwo Złote Myśli i setki innych klientów. Jesteśmy autorami m.in. strategii marki serwisu Oferia.pl sprzedanego Grupie Allegro.
 • Zostaliśmy producentem oprogramowania. Stworzyliśmy system do email marketingu NetMailer, a także system do sprzedaży internetowej NetSelling.
 • Zrealizowałem wszystkie rekordowe kampanie promocji sprzedaży w branży nauczycieli e-biznesu: szkolenie "Nowy Styl Zarabiania" - 170.000 zł (w 1-2 tygodnie), szkolenie "System Produkcji Pieniędzy" - 125.000 zł (w 14 godzin), oprogramowanie NetSelling - 147.000 zł (w 1-2 tygodnie), szkolenie "Jak skutecznie zarabiać czyniąc dobre rzeczy" - 150.000 zł (w 2 tygodnie).
 • Stworzyłem również inne szkolenia: "Zmasowany Atak", "Wielka Księga Promocji w Internecie", "Poradnik Strategii Rozwoju" i inne. Każde z nich stało się dużym bestsellerem.
 • Napisałem dwie książki - "Sztuka pisania perswazyjnych tekstów" oraz "Marketing wirusowy w internecie". Pierwsza z nich była bestsellerem nr 1 w wydawnictwie Złote Myśli oraz nr 4 w Onepress, druga również weszła na listę bestsellerów.

Miałem przyjemność doradzać setkom przedsiębiorców i przedsiębiorstw. Realizowałem pojedyncze krótkie konsultacje, całodniowe sesje strategiczne i duże projekty realizacji planów strategicznych dla całej firmy.

Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem Zuzi i mężem Doroty. Przeprowadziłem się dla rodziny z Gdańska na Mazury. Lubię czytać dzieła największych mistyków duchowości chrześcijańskiej, jestem melomanem muzyki klasycznej i sakralnej.

Dlaczego proponuję Ci, aby Twój biznes stał się naoliwioną maszyną, jakby "systemem produkującym pieniądze"?

Pod koniec 2010 roku uświadomiłem sobie, że mój biznes przynosi niemały przychód pasywny.

Bardziej doświadczonym osobom wiadomo, że w 100% pasywne przychody w naturze nie występują. Zawsze jest jakiś element doglądania, administracji i losowości.

Jednak moja sytuacja wyglądała tak, że gdyby nagle coś mi się stało, moja rodzina mogłaby się utrzymać tylko z tego, co wypracowałem.

Zdjęcie Piotra Michalaka

Moja żona, Dorota, prawdopodobnie nie musiałaby iść do pracy, a już na pewno nie miałaby nad sobą presji katastrofy ekonomicznej.

Wydaje mi się, że to chyba najlepsze co może być dla odpowiedzialnego faceta. Poczucie, że zapewnił bezpieczeństwo swojej rodzinie. Nawet na wypadek swojej śmierci. I nie mówię tu o ubezpieczeniu na życie.

System Produkcji Pieniędzy?

Wiem, że nazwa szkolenia internetowego "System Produkcji Pieniędzy" jest kontrowersyjna. Jednak symbolizuje ona, że jest możliwe stworzenie biznesu generującego stały dochód. Biznesu zautomatyzowanego.

Biznesu dającego stabilizację, wolność, niezależność. Dającego czas wolny dla siebie i dla rodziny. Dającego możliwość realizacji marzeń. Dającego również możliwość pomagania innym w potrzebie.

Taki biznes to w pewnym sensie "system produkujący pieniądze". To mechanizm, który działa jak naoliwiona maszyna. Taki mechanizm trzeba umieć skonstruować i poukładać. Twój biznes zostanie takim właśnie systemem.

Jakie dochody może przynosić Twój biznes?

Przeciętny, uczciwie pracujący człowiek, wykorzystując tę metodę, może zarabiać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

Mówię uczciwie: poziom dochodu zależy od Twojego zaangażowania, indywidualnych predyspozycji, wybranego rynku i wielu innych czynników.

Nie byłoby sensu wchodzić w biznes, który nie przyniesie Ci tych kilku tys. zł miesięcznie - pokazuję na szkoleniu takie rynki, które mają odpowiedni potencjał.

Jest to metoda, która osobom pracującym na etacie jak najbardziej może pozwolić na zastąpienie jej własnym biznesem. A także na zatrudnienie swoich własnych pracowników, czego tu również uczymy.

Możesz zatem osiagnąć dochód, który Cię w pełni usatysfakcjonuje, tym bardziej że będziesz miał jeszcze wolny czas na inne rzeczy - czy to następne biznesy, czy życie osobiste.

Pamiętaj jednak, że wyniki ostatecznie zależą od Ciebie. Wszystko zależy od Ciebie i od Twojej decyzji, motywacji i zaangażowania.

Nie obiecuję Ci, że będzie łatwo.

Najpierw trzeba włożyć sporo pracy, aby coś stworzyć i rozwinąć. Dopiero potem jest czas na odpoczynek, gdy stworzysz działający mechanizm.

Moją rolą jest pokazać Ci jak stworzyć taki mechanizm - Twoją rolą jest go stworzyć. Warto włożyć najpierw trochę czasu i zbudować swój system biznesowy, aby potem odzyskać wolność.

Chodzi o to, abyś miał stały dochód niezależny od czasu Twojej pracy... a do tego możliwość szybkiego wygenerowania dodatkowego przychodu praktycznie na zawołanie.

Możesz to sobie wyobrazić w taki sposób, że pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Doglądasz tylko co jakiś czas czy system działa.

Jeśli chcesz zarabiać więcej, powtarzasz mój proces tworzenia systemu biznesowego - i tworzysz w ten sposób kolejny, nowy biznes. Proces ten możesz ciągle powtarzać i dokładać następne biznesy do swojej kolekcji.

Jeśli jednak nic nie zrobisz, nie wykonasz akcji, możesz pozostać w tym samym miejscu gdzie jesteś :-(

Bądź zatem nastawiony na działanie, podejmowanie decyzji, podejmowanie akcji, a potem cieszenie się efektami raz wykonanej pracy!

Dla kogo jest "System Produkcji Pieniędzy"?

Jest to e-szkolenie dla osób, które:

 • Chcą jeszcze bardziej rozwinąć biznes już posiadany, bo nie są do końca zadowolone z zysków oraz ilości wolnego czasu...
 • Chcą zbudować sobie nowy biznes (choćby od zera). Mają dość pracy na etacie, albo dotychczas brakowało im paru elementów układanki potrzebnych do tego, by zacząć.

Zdecydowana większość znanych mi firm nie wykorzystuje nawet 1% tego, czego dowiesz się na tym szkoleniu. Zazwyczaj zostawiają mnóstwo pieniędzy na stole, dla swojej konkurencji.

Możesz bardzo dużo skorzystać również wtedy, gdy już prowadzisz już firmę i szukasz sposobów na jej znaczne ulepszenie.

Teraz może być czas na zmiany!

Na podstawie tego, co Ci przekażę, przemyślisz dokładniej niż kiedykolwiek takie kwestie jak swój model biznesowy, poszerzenie linii produktowej, czy totalna zmiana sposobu komunikowania się z rynkiem.

Na szkoleniu poprowadzę Cię za rękę, abyś stworzył sobie własny "system produkcji pieniędzy", czyli dobrze zorganizowany biznes.

Będziesz mógł to zrobić drugi i trzeci raz - dokładając kolejne biznesy do swojego portfolio - jeśli chcesz. Albo poprzestać na jednym, jak wolisz.

Z "Systemu Produkcji Pieniędzy" skorzystają osoby, którym zależy, które chcą coś zrobić ze swoim już istniejącym biznesem, albo dopiero go stworzyć - i pchnąć od razu na wyższy poziom.

Ufam, że do tych osób się zaliczasz, bo tylko takie osoby dochodzą do celu w biznesie.

Dla kogo "System Produkcji Pieniędzy" NIE jest?

Chcę być z Tobą szczery. To szkolenie nie jest dla każdego.

Jest dla zdeterminowanych i ambitnych osób. Nie dla osób, które chcą robić coś na ćwierć gwizdka. To dla ludzi, którzy chcą zbudować solidny biznes... choć swoją drogą, ten biznes to będzie też sporo dobrej zabawy!

Mój sposób zapewni Ci długofalowy sukces. Nie jest on jednak dla Ciebie, jeśli chcesz sprzedawać produkty bardzo niskiej jakości, prowadzić nieetyczny marketing, fabrykować opinie i czynić inne niemoralne rzeczy. Jeśli masz takie nastawienie i uważasz, że jest ono w porządku, to nie kupuj tego szkolenia. Sądzę, że to uczciwie postawiona sprawa.

Jeśli jednak chcesz sprzedawać coś, co pomaga ludziom, zmienić chociaż kawałek tego świata na lepsze swoją pracą, dążysz do dobra nie tylko dla siebie, ale też dla innych, to jest to szkolenie dla Ciebie.

Jeśli jesteś pracowity, albo przynajmniej starasz się (każdy z nas ma w sobie mniej lub więcej lenia i trzeba nad tym pracować) to serdecznie Cię zapraszam.

Co zobaczysz w e-szkoleniu "System Produkcji Pieniędzy"?

Mapa myśli System Produkcji Pieniędzy

Tematyka:

Jak stworzyć systemowy biznes dający pieniądze, stabilność i wolność: Na tym szkoleniu internetowym poprowadzę Cię przez cały proces budowania dochodowego i automatycznego ebiznesu od A do Z.

Objętość i forma:

 • 2 pełne dni szkoleniowe na wideo!
 • Nagrania wideo są na chronionej hasłem stronie internetowej.
 • Są również dostępne pliki MP3 do pobrania.
 • Czas dostępu do treści nie jest ograniczony!

Moduł 1: Mentalność Producenta Pieniędzy

Ten moduł jest absolutnym fundamentem pozostałych. Jest to zbiór zasad, którymi trzeba się kierować w biznesie. Ta wiedza jest potrzebna - bez niej umiejętności techniczne nic by nie dały.

To tak, jakby budowniczy umiał obsługiwać młotek i piłę, ale totalnie nie wiedział jak się buduje dom. Zacznie go budować z krzywymi ścianami i postawi te ściany naprawdę dokładnie - krzywizna będzie wspaniała. Ale ten dom za chwilę się rozpadnie, a jeśli nie, to nie da się w nim mieszkać.

Dlatego właśnie najpierw musisz poznać mentalność "producenta pieniędzy". Oto czego dowiesz się z tego modułu:

 • Jak robić coś, co przynosi satysfakcję, pomaga innym i jednocześnie zarabiać na tym
 • Jak i od czego zacząć budować swój biznes
 • Jak się zorganizować i zarządzać sobą, aby mieć więcej czasu i osiągnięć
 • Jakie przekonania warto mieć, a jakich barier i ograniczeń lepiej nie mieć, jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie

Konkretne działy tego modułu nauczą Cię dokładnie...

 1. Czym jest królowa wszelkich zalet, bez której nic nigdy nie osiągniesz w życiu, a z nią możesz wszystko zdziałać
 2. Jaka cecha - i jak należy ją naprawdę rozumieć - sprawi, że będziesz wielkim człowiekiem, wspaniałą osobą, lubianą i odnoszącą sukcesy
 3. Jakie przekonania związane ze wspólnikami i dzieleniem się swoimi zyskami z innymi warto mieć?
 4. Z czym należy zacząć swoje przedsięwzięcie, aby miało ono szanse powodzenia
 5. Jak ustawić swoje życie, aby praca nie przejęła nad nim kontroli, aby nie zbudować sobie "złotej klatki"
 6. Wokół jakiej idei powinno kręcić się nasze życie, abyśmy byli ludźmi szczęśliwymi. Ideą tą oczywiście nie są pieniądze :-)
 7. Jaka jedna wykonywana czynność odróżnia skutecznych marketingowców od przeciętnych i może stanowić różnicę między zyskiem a stratą
 8. Jak myśleć, aby wszystko co robimy przyciągało klienta do nas, nie do konkurencji
 9. Jaką wartością należy się kierować przy dobieraniu sobie partnerów, wspólników, pracowników, aby współpraca przyniosła efekt synergii
 10. Jak przejąć pełną kontrolę nad sobą i nad swoim życiem, stale się doskonaląc jako człowiek, jako osoba - poznasz mój konkretny proces i metodę
 11. Co tak naprawdę jest ważniejsze, czas czy pieniądze? Jak myśleć o jednym i drugim, aby osiągnąć sukces, szczęście i wolność?
 12. Jak zarządzać swoim czasem, by nie wpaść w bezproduktywny "przemiał operacyjny" i stale tworzyć wartość, aktywa dla siebie, swojej firmy i swoich klientów
 13. Jak i po co odpoczywać - a także jakie są wymiary tego odpoczynku, o których zapomnieć nie powinniśmy
 14. Jakie dwie liczby są najważniejsze dla przedsiębiorcy? Jak wygląda rachunek przedsiębiorcy, który prawdziwi biznesmeni robią intuicyjnie, a przeciętni ludzie zwykle nie potrafią rozumować tymi kategoriami?
 15. Jakie trzy rzeczy musisz mieć, aby zacząć budować swój biznes - i w jaką pułapkę można tu nieświadomie wpaść na wiele długich lat, a nawet na całe życie zawodowe
 16. Co ogranicza nasze myślenie... jak myśleć, aby nie powielać wzorców przeciętności
 17. Jedyne 3 metody na zwiększanie przychodu (innych nie ma) i na których warto się skoncentrować
 18. Zaginione zasoby, czyli ukryte aktywa - pieniądze, które można podnieść praktycznie z ziemii w bardzo wielu firmach
 19. Grupa mastermind - Twój panel doradczy - co to jest i jak to zorganizować, aby faktycznie zadziałało
 20. 9 punktów przyłożenia dźwigni wzrostu, czyli w co można się zaangażować przy rozwijaniu firmy, aby zwiększyć jej potencjał
 21. Jak zmniejszyć obawy klienta przy zakupie jednym prostym sposobem
 22. Jaką metodę rozumowania zastosować starając się wybrać jedną rzecz, na której powinniśmy się skoncentrować?
 23. Lektura uzupełniająca - czyli co jeszcze trzeba (lub warto) przeczytać, aby zajść daleko

Zdjęcie Piotra Michalaka

Moduł 2: Tworzymy "Drukarnię Banknotów"

W tym module skoncentrujemy się najpierw na wyborze rynku, na którym warto byłoby działać. Najpoważniejszym błędem jaki można popełnić jest wejście na nieodpowiedni rynek. To może oznaczać stratę lat pracy i setek tysięcy, a nawet milionów złotych - przed tym Cię uchronię.

Następnie przejdziemy do tworzenia produktu. Zobaczysz również jak umiejętnie go sprzedawać - zaprezentowana zostanie moja własna, autorska szkoła copywritingu.

 • Sekrety pisania tekstów reklamowych i copywritingu, który sprzeda Twój produkt
 • Jak wybrać rynek i znaleźć tłum spragniony tego co sprzedajesz - znajdujemy rynek z Palącą Potrzebą!
 • Jak zaplanować linię produktową, by zwielokrotnić wartość klienta
 • Jak stworzyć lub zdobyć swoje produkty łatwo i szybko
 • Jak to wszystko zorganizować technicznie

Konkretne działy tego modułu nauczą Cię dokładnie...

 1. Jakie są 3 najważniejsze etapy wejścia na dowolny rynek
 2. Poznasz 3 OBOWIĄZKOWE etapy zdobywania klientów
 3. Gdzie jest źródło największych pieniędzy w biznesie? (Jaki model biznesowy przyjąć?)
 4. Jak właściwie ocenić rynek i prawdziwe potrzeby klientów, by sprzedawać coś, czego ludzie faktycznie chcą i potrzebują
 5. 3 Mega Rynki - gdzie leżą największe pieniądze?
 6. Gdzie znaleźć swój rynek i jak go rozpoznać? Jakimi zasadami kierować się przy jego wyborze?
 7. Lista kontrolna - zestaw pytań pozwalający sprawdzić, czy Twój pomysł biznesowy jest trafiony i będzie "strzałem w 10", czy jedynie straci Twój czas i pieniądze
 8. Koncepcja Drabiny Intymności oraz Koncepcja Lejka Sprzedaży
 9. Jak, po wyborze konkretnego rynku, poznać jego prawdziwe potrzeby, aby zaoferować klientom to, za co będą chcieli zapłacić?
 10. Jakie są modele biznesowe i który z nich wybrać dla siebie? Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, a z tej decyzji wypływają poważne konsekwencje
 11. Jakie rodzaje produktów możesz oferować? Przedstawiam listę pomysłów, którymi możesz się inspirować pogłębiając i poszerzając swoją ofertę, by zmaksymalizować przychody z obecnych klientów
 12. Jak najprościej stworzyć nowy produkt? 6 prostych metod do wykorzystania
 13. Jak maksymalizować wartość produktu dla klienta
 14. Szkoła copywritingu wg. Michalaka
 15. Jakie elementy powinna mieć dobrze sprzedająca oferta
 16. Zasady perswazji, czułe punkty emocjonalne, wywieranie wpływu
 17. Sprawdzone historie i opowiadania, które sprzedają, i które możesz skopiować
 18. Jak zdobyć zaufanie klienta
 19. Jak sprawdzić, czy napisany przez Ciebie nagłówek oferty jest trafiony
 20. 5 głównych obiekcji z powodu których klienci nie kupują Twojego produktu
 21. Jak techniczne przeprowadzić sprzedaż bez specjalistycznej wiedzy?
 22. Jak nagrywam wideo - jakich narzędzi stosuję?
 23. Gdzie hostuję wideo? (Zwykły hosting się do tego nie nadaje!)
 24. Jak tworzę mapy myśli?
 25. Co musisz wiedzieć o HTML, aby sobie poradzić w internecie

Moduł 3: Delegujemy Wszystko Co Się Da

Początkującym i niedoświadczonym osobom wydaje się, że można zbudować dochodowy i zautomatyzowany biznes samemu. Osobiście. Bez udziału innych ludzi.

Teoretycznie jest to możliwe... Ale osoby o tak szerokim zakresie umiejętności i talentów, które ogarnęłyby wszystkie procesy zachodzące w dobrze zarabiającym biznesie, to prawdziwa rzadkość. Poza tym, gdzie tu mowa o wolności, gdy sam musisz wszystko ogarniać?

Mało kto też ma dyscyplinę do tego, aby wytrwale i długo budować biznes w zupełnym osamotnieniu.

Zdecydowanie łatwiej, prościej i przyjemniej jest zatrudniać ludzi, którzy będą pracować za Ciebie, a także z Tobą w zespole.

Dopiero biznes oparty na ludziach jest w znacznej mierze zautomatyzowany, bo ludzie tak naprawdę są mniej zawodni niż internetowe systemy informatyczne! Wbrew temu co niektórym mogłoby się wydawać.

Poza tym nigdy żaden system informatyczny nie zastąpi żywego kontaktu z klientem. Zastąp odpisywanie na maile i odbieranie telefonów maszyną - a zobaczysz jak Twoje przychody spadają. Wyjątki pewnie istnieją, ale nie buduje się biznesu na wyjątkach.

 • Jak egzekwować wykonanie zadań i kontrolować ich realizację?
 • Kiedy delegować, a kiedy zrobić samemu?
 • Jak i gdzie znaleźć dobrych wykonawców?
 • Jak rekrutować ludzi, aby pracować z najlepszymi (a nie najdroższymi)?
 • Kogo warto zatrudnić na stałe, a kogo tylko na zlecenie?
 • Jak skutecznie i dobrze zlecać, aby efekt był wysokiej jakości?

Konkretne działy tego modułu nauczą Cię dokładnie...

 1. 7 powodów dla których boimy się delegowania zadań. Dlaczego nie warto robić wszystkiego samodzielnie?
 2. 5 kategorii osób, którym można delegować - jakie są ich plusy i minusy? (Można wtopić kilkadziesiąt tysięcy złotych i stracić lata nie wiedząc tego)
 3. Rozpoznawaj 10 symptomów nieodpowiedniego delegowania zadań
 4. Kiedy delegować, a kiedy zrobić samemu?
 5. Jak przygotować zespół, by móc delegować więcej?
 6. 3 błędy jakie popełniłem przy zatrudnianiu - dowiedz się jak ich uniknąć!
 7. Gdzie znaleźć dobrych wykonawców i pracowników (tu znajdziesz też linki do najlepszych serwisów)
 8. Jak rekrutować ludzi, aby pracować z najlepszymi (a nie najdroższymi)
 9. Kogo warto zatrudnić na stałe, a kogo tylko na zlecenie
 10. Jak skutecznie i dobrze zlecać, aby efekt był wysokiej jakości
 11. Jak egzekwować wykonanie zadań. Kontroluj i rozliczaj z wykonanej pracy - tylko 44% projektów kończy się na czas!
 12. Jakie pytania rekrutacyjne zadawać... a także co za nimi stoi, czyli na co zwracać uwagę w odpowiedzi, aby przeczytać między wierszami z kim mamy do czynienia
 13. Jak i po co przygotowywać opis stanowiska pracy

Zdjęcie Piotra Michalaka

Moduł 4: Uruchamiamy Produkcję Pieniędzy

Całość tego modułu poświęcona jest tematyce promocji i reklamy. Tu dopiero zaczniemy promować wcześniej utworzony produkt i biznes. Pokażę Ci dokładnie które metody promocji są w internecie najskuteczniejsze w zależności od tego, czy masz pieniądze na reklamę, czy nie.

 • Jak sobie poradzić z obsługą klienta?
 • Jak wygenerować ruch na stronie - najlepsze, sprawdzone metody!
 • Jak zbudować dużą listę adresową - i jak to zrealizować technicznie?
 • Sekrety komunikacji i zaawansowane metody budowania relacji z listą adresową (tylko ten temat jest warty 5x tyle, co cena tego szkolenia!)
 • Jak znaleźć i zdobyć partnerów, którzy Cię wypromują i zbudują Ci listę (potężne!)
 • Jak odpalić super kampanię linków AdWords tak, aby przynosiła zysk (nawet kiedy jesteś na wakacjach)
 • Jak zwiększyć swoje zyski sprzedając dodatkowe, "zautomatyzowane" usługi (nikt w Polsce tego nie uczy!)

Konkretne działy tego modułu nauczą Cię dokładnie...

 1. Jak wygenerować ruch na stronie - 9 najlepszych, sprawdzonych metod
 2. Jak stworzyć stronę typu wyciskacz (squeeze page) w kilku prostych krokach? A także - jak to zrealizować technicznie?
 3. Jakie metody marketingowe przy squeeze page działają w Polsce? Jak podkręcić skuteczność squeeze page?
 4. Strategia Przynęty, czyli jak budować swoją listę adresową
 5. Tworzenie i definiowanie swojej Magnetycznej Osobowości, przyciągającej ludzi do Ciebie - z czego się ona składa?
 6. Jak często wysyłać na listę wartościowe materiały, a jak często oferty?
 7. Jak wykorzystać bloga w email marketingu?
 8. Czego chcą i potrzebują od Ciebie partnerzy JV, zanim zaczną Cię promować? (Psychologia znajdowania strategicznych partnerów)
 9. 5 możliwych strategii współpracy z partnerami JV
 10. Gdzie szukać i jak, krok po kroku, znaleźć partnerów JV
 11. Uruchamiamy kampanię Adwords (jedno z omawianych narzędzi zaoszczędzi kilkadziesiąt godzin Twojego czasu, a jedna ze strategii obniży Twoje koszty o kilkadziesiąt %!)
 12. Adwords dla zaawansowanych. Na jakie rodzaje fraz kluczowych kierować kampanię?
 13. Jak rozeznać i zrozumieć intencję osoby wpisującej określoną frazę do wyszukiwarki?
 14. 2 modele współpracy z podwykonawcami, które pozwolą Ci oferować klientom dodatkowe usługi i zwiększyć swoje zyski
 15. Jak uchronić się przed zwieszeniem kampanii Adwords przez Google z powodu promowania przez nas strony squeeze page?
 16. Jak to zrobić, aby w Adwords mierzyć i porównywać faktyczne przychody z wydatkami na kampanię, a nie jedynie monitorować liczbę konwersji
 17. Jak zorganizować obsługę klienta tak, aby nie mnożyć kosztów - 2 modele podejścia do obsługi klienta

Ile kosztuje "System Produkcji Pieniędzy"?

Aby zebrać całą wiedzę, jaką przekazuję Ci na tym szkoleniu, przez moje ręce przeszło:

 • kilkadziesiąt tysięcy złotych na szkolenia,
 • setki tysięcy złotych na pracowników i współpracowników,
 • ponad milion złotych na marketing i reklamę.

Korzystając z mojego szkolenia możesz być do przodu o kilkaset tysięcy złotych wydanych dobrze lub źle na pracowników, strony internetowe, systemy, produkty...

Klienci, którzy skorzystali z tego szkolenia parę lat temu, dzisiaj mówią mi, że to dzięki niemu zbudowali swoje biznesy i są szczęśliwymi ludźmi.

Możesz być do przodu o kilkaset tysięcy lub nawet miliony złotych w przychodach, których w innych wypadku byś nie wygenerował.

Dlatego sądzę, że byłaby to dla Ciebie opłacalna inwestycja, gdybym wycenił to e-szkolenie na kwotę nawet 5000 zł, kierując ją do wąskiego grona odbiorców. Bardziej rynkową ceną byłoby jednak 2000 zł i w takiej cenie przez długi czas sprzedawało się to szkolenie. Ale...

W obecnych czasach postanowiłem zmienić strategię. Chcę pomóc jak największej liczbie osób. Chcę udostępniać swoją wiedzę dla jak największej grupy ludzi.

Dlatego przyjąłem relatywnie niską cenę 997 zł za to szkolenie, czyli aż dwa razy niższą kwotę, niż do tej pory. Nie powinno to być ani za dużo, ani za mało:

 • Cena taka sprawi, iż nie skorzystają z tego e-szkolenia osoby, którym i tak specjalnie nie zależy...
 • Jednocześnie ta stawka nie stanowi poważniejszej bariery dla przedsiębiorczych osób z mniejszymi oszczędnościami, dla których to szkolenie mogłoby się okazać przełomowe!

Jeśli taka cena Ci odpowiada, i sądzisz że jest uczciwą kwotą za wiedzę, która może otworzyć nowy rozdział w Twoim życiu, kliknij w poniższy przycisk i zamów "System Produkcji Pieniędzy":

W obliczu kwot, które możesz zaoszczędzić lub zarobić dzięki mojemu treningowi, jest to mała, a przy tym ogromnie opłacalna inwestycja. Sam skorzystałbym natychmiast z tej okazji. Nie sprzedawałbym tego po tej cenie, gdybym nie sądził, że to dla Ciebie korzystna propozycja.

Jak wygenerować 100+ tys. zł w 14 godzin

W grudniu 2010 roku, na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, biznes szkoleniowy przestaje się kręcić. Jednak wtedy właśnie odbyło się moje szkolenie, "System Produkcji Pieniędzy", bijąc rekord sprzedaży w branży e-biznesu w Polsce. Szkolenie zakupiło 150 osób, generując 125000 PLN netto w ciągu sprzedaży trwającej tylko 14 godzin! (Wyjaśnienie do wideo: sprzedaż trwała tylko jeden dzień, ale przelewy od tych zamówień spływały jeszcze przez następne dwa dni).

Nagranie powstało spontanicznie i zakończyłem je na tym etapie. Ostatecznie poza prawie 100 tys. zł netto w systemie platnosci.pl wpłynęło jeszcze 25 tys. zł netto przelewami. Tego niestety nie nagrałem, musisz uwierzyć mi na słowo.

To jedna z wielu promocji sprzedaży jakie miałem przyjemność realizować w internecie. Pokazuje ona, że jak się chce, to można zarobić nawet sprzedając tak dziwne produkty jak szkolenia skierowane do wąskiej grupy przedsiębiorców.

Cena szkolenia "System Produkcji Pieniędzy" wraz z bonusami to jedyne 997 zł. Kliknij teraz w poniższy przycisk, a następnie wypełnij formularz znajdujący się na kolejnej stronie i opłać zamówienie:

Licencja

To szkolenie możesz wykorzystać w swojej firmie do trenowania swoich współpracowników.

Kupujesz więc aktywa dla swojej firmy, które będziesz mógł stale wykorzystywać. Tym szkoleniem możesz wdrażać nowych pracowników do pracy w Twojej firmie.

Kupując to szkolenie otrzymujesz dostęp do strony internetowej z materiałami wideo i audio. Wszystkie pliki możesz ściągnąć na swój dysk.

Do szkolenia dostajesz dostęp na czas nieograniczony.

Super bonusy!

Dla uczestników szkolenia "System Produkcji Pieniędzy" przygotowałem wyjątkowe bonusy!

Bonus 1: Mapa myśli ze szkolenia "System Produkcji Pieniędzy"

Otrzymasz całą mapę myśli ze wszystkim, co omówię na tym szkoleniu. Dzięki tej bardzo wygodnej formie łatwo Ci będzie powrócić do zawartości szkolenia i wdrożyć tę wiedzę w praktyce.

Zobacz poniżej jaki ogrom wiedzy zawarty jest w samej mapie myśli. Musiałem zwinąć pierwszy moduł, bo nie mieścił się na moim monitorze i nie mogłem zrobić dla Ciebie zrzutu ekranu ;-)

Wartość: 497 zł

Mapa myśli System Produkcji Pieniędzy

Bonus 2: Trzy mega sesje coachingowe!

Po szkoleniu wiele osób miało jeszcze pytania. Zorganizowałem więc trzy sesje coachingowe, podczas których odpowiadałem na te pytania. Otrzymasz wszystkie te nagrania, gdzie odpowiadam na multum pytań zadawanych przez uczestników. To prawdziwa kopalnia wiedzy dla Ciebie.

Wartość: 900 zł

Bonus 3: Dostęp do nagrań MP3 ze szkolenia

Poza dostępem i możliwością ściągnięcia na swój dysk nagrań wideo ze szkolenia, otrzymujesz także całe szkolenie w postaci MP3!

Dla wielu osób jest to najwygodniejsza forma powtórki czy nawet odsłuchania szkolenia po raz pierwszy. Możesz to uczynić w samochodzie, w pociągu czy podczas porannego joggingu.

Wartość: 497 zł brutto

Uff... To już wszystko :-) Podliczmy teraz...

Wartość samych bonusów wynosi 1894 zł!

Same bonusy są warte więcej niż cena całego szkolenia. Staram się dać Ci jak największą wartość za zainwestowany dziś pieniądz.

Daję Ci przede wszystkim kompletną instrukcję "co zrobić" i "jak to zrobić". Brakuje tylko jednej rzeczy, ale ona jest po Twojej stronie. Aby odnieść duży sukces w życiu trzeba mieć przekonywujący powód - "dlaczego to zrobię".

Dlaczego chcesz to zrobić?

Powody mogą być różne, dla każdego inne. Może nie spełniasz teraz swoich marzeń. Może za mało czasu spędzasz z rodziną. Może chcesz mieć więcej czasu dla siebie. Może chcesz wspierać dobroczynne cele.

Czy zrobisz następny krok i pójdziesz w górę?

To jest czas na podjęcie decyzji. Czas na to, aby zadecydować, czy Twoje marzenia są godne zainwestowania w nie i włożenia trochę wysiłku w ich realizację.

To czas na uznanie, że bez względu na poprzednie doświadczenia (lepsze i gorsze), teraz mocno wierzysz w siebie i wiesz, że możesz to osiągnąć. Jesteś przeznaczony do pomnożenia swoich talentów i osiągnięcia (dobrze rozumianego) sukcesu.

Gotowy do realizacji swoich marzeń?

Jeśli masz chociaż ogólne wyobrażenie tego, jak Twoje życie powinno wyglądać, i nie chcesz zadowolić się szarością, to nie ma lepszego momentu na podjęcie decyzji o kolejnym kroku.

Jeśli jesteś gotów, będzie dla mnie zaszczytem zostać Twoim przewodnikiem na nowej drodze.

Cena szkolenia "System Produkcji Pieniędzy" wraz z bonusami przez 2 lata wynosiła 1997 zł, jednak obecnie przeceniliśmy je o połowę do kwoty 997 zł. Kliknij teraz w poniższy przycisk, a następnie wypełnij formularz znajdujący się na kolejnej stronie i opłać zamówienie:

Do zobaczenia w gronie właścicieli zautomatyzowanych biznesów!

Piotr Michalak

PS

Możesz nadal starać się odkryć swoją drogę na własną rękę... oszczędzając każdą złotówkę na cudzym doświadczeniu... a następnie tracąc znacznie więcej pieniędzy i czasu... próbując na własną rękę dojść do tego wszystkiego.

Ja już nauczyłem się, że lepiej jest zrobić na odwrót, czyli zainwestować 10% w cudze doświadczenie, by potem uniknąć straconych setek tysięcy złotych i lat bezproduktywnej pracy - brnięcia nie w tym kierunku, co trzeba.

Skorzystaj zatem - jestem przekonany, że to będzie dobra decyzja, a moja gwarancja sprawia, że nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać, nie możesz stracić.

PPS

Jeśli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości, zobacz co mają do powiedzenia uczestnicy oryginalnego szkolenia na żywo!


Opinie klientów"Zarobiłem prawie 22 razy więcej niż kosztowała mnie inwestycja w Twoje szkolenie!"

Piotrze,

Chciałem Ci bardzo podziękować bo szkolenie, w którym miałem przyjemność uczestniczyć bardzo wiele mi dało. (...) Nie będę tu także mówił o tym, że było to chyba jedno z najbardziej wartościowych dla mnie szkoleń i na dodatek najtańszych jeżeli wezmę pod uwagę to co dzięki Tobie już osiągnąłem.(...)

Dzięki temu, że wziąłem udział w Twoim szkoleniu w grudniu 2010 roku osiągnąłem zwrot z inwestycji w wysokości 2185%!!! Tak, nie pomyliłem się zarobiłem prawie 22 razy więcej niż kosztowała mnie inwestycja w Twoje szkolenie!!!

Ireneusz Woszczek

"W ciągu dwóch dni zapisało się na moją listę adresową dwa razy więcej osób niż odkąd mam ową listę!"

Witaj,

  Pozdrawiam przedświąteczne, piszę bo jestem pozytywnie nakręcony i niesamowicie podniecony tym, że stosując tylko 1 rzecz ze szkolenia System Produkcji Pieniędzy w ciągu dwóch dni zapisało się na moją listę adresową dwa razy więcej osób niż od Lipca - czyli odkąd mam ową listę :) a to dopiero początek... Niesamowite jak skuteczne to są metody (...). Jeszcze raz wielkie dzięki, za to że chciało się Tobie to wszystko zrobić!!!

Radosław Kowalczyk

Cena szkolenia "System Produkcji Pieniędzy" wraz z bonusami przez 2 lata wynosiła 1997 zł, jednak obecnie przeceniliśmy je o połowę do kwoty 997 zł. Kliknij teraz w poniższy przycisk, a następnie wypełnij formularz znajdujący się na kolejnej stronie i opłać zamówienie:

"Jesteś moim mentorem przez duże M"

Cześć Piotrze,

Bardzo Ci dziękuję za to wspaniałe szkolenie. Pokazałeś mi ogrom możliwości zarabiania pieniędzy. Podoba mi się sposób w jaki przekazujesz wiedzę.

Opowiadasz z pasją, a jednocześnie bije od Ciebie niesamowite ciepło. Wyzwoliłeś we mnie tak pozytywne emocje, jakich dawno nie doświadczyłem. Podziwiam Cię, że w 2 dni szkoleniowe byłeś w stanie przekazać taki ogrom wiedzy.

Szkolenie prowadziłeś konkretnie i nie lałeś wody. Uważam je za najlepsze na jakim do tej pory byłem. Teraz już wiem co znaczy: "Pieniądze leżą na ulicy, tylko trzeba się po nie schylić". Dzisiaj przekształcam to na: "Pieniądze leżą w Internecie, a Ty pokazałeś mi jak je podnieść, realizując swoją pasję i pomagając innym ludziom".

Jesteś fantastycznym człowiekiem. Jesteś moim Mentorem przez duże "M".

Jarosław Stolarczuk
Chciałbym Tobie Piotrze jeszcze raz podziękować za szkolenie.

Dajesz niesamowitą wiedzę. Najbardziej zadowolony jestem z elementów o których nie myślałem zapisując się na Twoje szkolenie, czyli z "mentalności producenta" i wszystkich uwag co do zatrudniania pracowników Twoich i Lidki. Wszystko co przedstawiłeś na szkoleniu było przejrzyste i w 100% zrozumiałe. (...)

Urzekła mnie Twoja osobowość, klimat jaki się wokół Ciebie tworzy oraz ludzie których skupiasz Piotr Majewski, Paweł Krzyworączka, Adrian Kołodziej, Marcin Godlewski oraz p. Marek (właściciel kilku dużych spółek).

Jednym słowem dziękuję i do zobaczenia.

Adam Mrowiec

"Dla mnie to najlepsze szkolenie, w jakim kiedykolwiek brałem udział!"

Dla mnie to najlepsze szkolenie, w jakim kiedykolwiek brałem udział! Nie dość, że dało mi masę wysoce wartościowej wiedzy, to jeszcze wpłynęło pozytywnie na moją duszę - czuję, że mogę więcej! Tego naprawdę mi było trzeba! Gratuluję!

Rafal Chmielewski

"Szkolenie to pokazało kroki, jakie należy poczynić, aby uruchomić automatyczny system sprzedaży, który pracuje nawet kiedy śpimy"

(...) Po wysłuchaniu i obejrzeniu 16 godzinnego szkolenia informacje poukładały mi się w głowie w sensowną całość. Mapa myśli wykorzystywana przez prowadzącego i pokazywana na dużym ekranie eliminowała konieczność robienia notatek.

Same szkolenie, jakże intensywne, pokazało jaki potencjał niesie ze sobą Internetowy Marketing i jak go wykorzystywać w swojej działalności. Rzeka możliwości płynie praktycznie obok nas, a my powinniśmy umieć z niej korzystać.

Jeśli posiadamy produkt lub usługę, którą próbujemy sprzedawać – szkolenie to pokazało nam kroki jakie należy poczynić aby uruchomić automatyczny system sprzedaży, który pracuje nawet kiedy śpimy.

Krzysztof Krzywokulski
Szkolenie przygotowane profesjonalnie w każdym szczególe. Wartościowe merytorycznie. Uwaga: prowadzone pięknym językiem!

(...) Polecam szczególnie tym, którzy „czają się” przed właściwymi działaniami w marketingu internetowym.

Piotrze! Masz nie tylko wielki dar pojmowania i realizacji skomplikowanych zagadnień, ale również wyraźną potrzebę dzielenia się wiedzą. A Ty umiesz to robić.

Marek Chwierut
SSiW „VAR-MC” Spółka Jawna
Szkolenie "System produkcji pieniędzy" było bardzo interesujące, przydatne i przystępne. W czasie przeszło 18 godzin jego trwania mogłem poznać wiele zagadnień związanych z marketingiem i prowadzeniem działalności w Internecie.

Już w styczniu będę miał okazję wdrożyć w życie wiedzę zdobytą na szkoleniu, i jestem pewien, że zaprocentuje ona bardzo szybko. (...) Gratulacje dla wszystkich organizatorów! :)

Szczerze polecam,
Maciej Kutyło
Bardzo cieszę się, że mogłam być obecna na szkoleniu Piotra „Systemu Produkcji Pieniędzy”. (...) W szkoleniu urzekło mnie niezwykłe usystematyzowanie wiedzy i podkreślanie prawdziwych priorytetów, aby nie tracić czasu i energii na rzeczy, które można pominąć, bądź sprowadzić swój udział w nich do minimum. W końcu szkolenie to nosiło nazwę „Systemu Produkcji Pieniędzy” ;-) (...)

Bardzo podobała mi się I część szkolenia „Mentalność Producenta Pieniędzy”. Mam nadzieję, że będę te wiedzę przenosić nie tylko na życie zawodowe, ale również życie osobiste i relacje z najbliższymi, prowadząc regularny rachunek sumienia z podejmowanych zadań i planów. Myślę, że bez tego fundamentu, nasze działania są dużo bardzie chaotyczne i mniej satysfakcjonujące.

Katarzyna Różkowska

Cena szkolenia "System Produkcji Pieniędzy" wraz z bonusami przez 2 lata wynosiła 1997 zł, jednak obecnie przeceniliśmy je o połowę do kwoty 997 zł. Kliknij teraz w poniższy przycisk, a następnie wypełnij formularz znajdujący się na kolejnej stronie i opłać zamówienie:

Regulamin sprzedaży